О магазине

Про нас - 1

 

Zapchasty.ua - це інтернет магазин одного з  найбільших в Дніпрі (Україна) оптово-роздрібного складу-магазину. На нашому інтернет-порталі покупці вибирають з різноманітного асортимент необхідні запчастини для побутової техніки та послуги з її ремонту.

 

 

 

 

 

 

 

 

Відомий зараз магазин-склад з'явився в 2003 році. З того моменту він зумів перетворитися з невеликої торгової точки в один з найбільших магазин-складів в Україні.

Zapchasty Дніпро постійно розвиваються і удосконалюються, що дозволяє нам крокувати в ногу з часом. На сьогоднішній день Zapchasty Дніпро надають свої товари і послуги на інтернет-порталі zapchasty.ua. Це відмінна можливість для здійснення покупок в Інтернеті.У можете в комфортній обстановці вибрати і купити цікавлять Вас запчастини для побутової техніки і замовити послугу, по ремонту і виїзду майстра додому на одному інтернет ресурсі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтернет-магазин Zapchasty.ua розвивається дуже швидко. Щодня нас відвідують більше тисячі чоловік і це число постійно збільшується. Основне наше завдання полягає в тому, що покупцям ми допомагаємо підібрати і придбати необхідні запчастини для побутової техніки, а так само запропонувати послуги з її ремонту. Нашим покупцям забезпечений широкий асортимент, доступні і прийнятні ціни, постійне оновлення товарів, а найголовніше висококваліфіковані фахівці, які є фанатами своєї справи, зможуть грамотно проконсультувати і підібрати потрібну вам запчастину.

 

 

Продовжити покупки
Закрити кошик